یک شرکت بازاریابی وب با چه سرعتی رتبه شما را ایجاد می کند؟

وقتی تصور می کنید آن اتومبیل یا خانه جدید را در ساحل خودشان بسر می برید ، سال آینده با پرداخت حقوق از مشاغل کوچک خود پول خرج می کنید – اکنون این تصاویر بصری است.

صحبت در مورد پیوندها ، ساخت پیوندهای خارجی همانند ضروریات داخلی است. دریافت پیوندها از یک وب سایت مربوط به صفحه خود یک گزینه منحصر به فرد است. برخی از نکات در بازاریابی آژانس بازاریابی دیجیتال از طریق پیوندهای خارجی در بندهای بعدی توضیح داده شده است.

گفتگوی فناوری: ببینید آیا این آژانس خاص از فناوری های بهتری استفاده ادمین اینستاگرام   می کند یا حتی روش دیگری. آخرین فن آوری ها را برای جمع آوری پروژه خود بخواهید تا بتوانید امتیاز بیشتری نسبت به رقبا بدست آورید. هر کسی ممکن است مدیر پروژه اینستاگرام را در رابطه با پروژه ای که فناوری برای آن استفاده کرده است ، از آنها س Askال کنید. منفیانی که نمی توانند پاسخ های رضایت بخشی به شما بدهند ، ممکن است ارزش دریافت آژانس دیجیتال برای جنگ صلیبی بازاریابی شما نباشد.

شما می توانید با ورود به iStockphoto با رتبه بندی بر اساس بارگیری وارد شوید و ببینید چه تصاویر مورد علاقه هستند. به 2 دلیل این ایده این نیست که هر چیزی را کپی کنید. یکی ، احتمالاً شما نخواهید بود ، و دو. این کار به خوبی نسخه اصلی انجام نمی شود. دیدن اینکه چه نوع تصاویری استفاده می شود یک قسمت است ، در زیر عکسهایی را می گیرید که تخمین منحصر به فرد خود را دارند. اگر می توانید تصاویری بگیرید که نیاز بازار را برآورده می کند ، و به نوعی این کار را انجام دهید تولید تیزرهای تبلیغاتی و روش منحصر به فرد ، راه شما این است که اطمینان حاصل شود. نوع.

همیشه بهترین و راحت ترین راه برای فهم آژانس مناسب جستجو در موتور جستجوی مورد نظر شماست. شروع به ساختن پیوندها کنید. تعداد اندکی از مشخصات آدرس ایمیل آژانس هایی هستند که حداقل کار خوبی برای استفاده خود انجام داده اند. اگر این نوع توانایی تکمیل داشته باشد ، مطمئناً به اندازه کافی قادر به دستیابی به همان موارد برای سازمان شما خواهد بود.

ارزان ترین روش های پستی را انتخاب کنید. در اینجاست که اندازه کارت شما می تواند به شما کمک کند. پایبند بودن به کارت پستال 4×6 “یک فرد واجد شرایط می شود که کارت های کوچک رده اول کلاس پایین را بدست آورد. در صورت بزرگتر بودن کارت ، 5×7 تا 6×11” ، با Bulk Rates همراه باشید. گرچه کمی کندتر است ، اما وقتی در حال ارسال مبارزات انتخاباتی خود در منطقه محلی خود هستید و چاپگر به شما نزدیک است ، معمولاً ظرف چند روز کارتهای خود را در صندوق های پستی خواهید داشت. همچنین باید از برنامه های خارج از کمپین برنامه ریزی کنید تا زمان تحویل کندتر را در نظر بگیرید.

اگر به اندازه صاحبان مشاغل ایجاد گروه مشغول هستید و به سادگی فکر نمی کنید که تمام وقت برای ارسال و توییت کردن در طول روز را داشته باشید ، از اینکه ابزارهای زیادی برای HootSuite و CoTweet در دسترس است ، ناراحت شوید. . این ابزار به شما امکان می دهد به طور قطع چندین پروفایل رسانه اجتماعی را مدیریت کرده و پیام ها و توییت های خود را برنامه ریزی کنید. آسیب رساندن به رانندگی در جاده در حالی که یکی از توییت های برنامه ریزی شده شما همچنان تبلیغ شرکت است.

امیدوارم امتیاز فروش چشمگیر (یا هر چیزی که هست) به شما کمک می کند یک شریک عالی پیدا کنید! بازخورد خود را در قالب نظرات به اشتراک بگذارید. با این حال ، اگر می خواهید بیشتر بدانید ، می توانید با اطلاعات بیشتر در زیر با من تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتر را کسب کنید.